pg3bp

pg3bp
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Indywidualne kalendarze trójdzielne z główką reklamującą naszą firmę to znana od wielu lat forma reklamy. Kalendarze wykonane są na super błyszczącym papierze, posiadają trzy kalendaria i okienko, które zmienia kolejne daty w kalendarzu. Całoroczna reklama firmy czy produktu zapada bardzo w pamięć klientom, a kolorowa i pełna ekspresji reklamówka jest miłym i ładnym obrazkiem nie zmienianym przez cały rok.
Główka kalendarza drukowana jest metodą full color co pozwala na dowolną formę graficzną i dowolne umieszczenie danych znaków firmowych czy specjalnych firmowych zdjęć. Foliuje się dodatkowo taką główkę folią błysk co znacznie ożywia kolor i sprawia, że reklama na takim kalendarzu jest znacznie widoczna i bardzo ożywiona i kolorowa.
Folia znacznie chroni nadruk, chroni również go przed uv, co nie powoduje, że w ciągu roku dana główka wyblaknie i będzie brzydko wyglądać.
Na ogół główkę reklamową drukuje się na satynowym papierze, pomiędzy nadrukowanym zdjęciem a kartonem kalendarza umieszcza się dodatkowo gąbkę.

About the author /


Related Articles

Ciekawe wpisy: