Tanie kasy fiskalne Lublin i kasy fiskalne dla prawników

Tanie kasy fiskalne Lublin i kasy fiskalne dla prawników
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kasy fiskalne dla prawników i Tanie kasy fiskalne Lublin

Ulga na zakup kasy fiskalnej

Z każdym rokiem coraz większa liczba przedsiębiorców zostaje postawiona przed koniecznością zakupu kasy fiskalnej. Wiąże się to z mniejszą ilością branż jakie mogą korzystać ze zwolnienia z ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy. Jednak zakup nowego urządzenia wcale nie musi oznaczać kolosalnych wydatków.

Każda firma może skorzystać z prawa do otrzymania zwrotu nawet 90% jednak nie więcej niż 700zł netto wartości zakupu nowej kasy fiskalnej, jeśli jest to pierwsze urządzenie. Wybór na rynku jest ogromny, chociaż panuje ostatnio moda na małe modele. Są to idealne kasy fiskalne dla prawników, lekarzy, a także niewielkich punktów handlowo-usługowych. Biorąc pod uwagę, że najtańsze modele kosztują 700-800zł netto, to po uwzględnieniu zwrotu nowe urządzenie można nabyć już za niecałe 100zł.

Wybierając tanie kasy fiskalne Lublin oferuje wiele firm wyspecjalizowanych w indywidualnym doborze i serwisie modeli. Należy również pamiętać o tym, ze decydując się na uzyskanie zwrotu należności za kasę nie możemy przez okres trzech lat działalności gospodarczej zamykać, a urządzenie powinno być regularnie serwisowane. W przeciwnym wypadku konieczne będzie oddanie przyznanej ulgi.

źródło: wycieczki24h.pl

About the author /


Related Articles

Ciekawe wpisy: